اندر حکایت آقایانی که رژیم می‌گیرند! | چاقی

اندر حکایت آقایانی که رژیم می گیرن!

بدونین و بدونین آقایانی که رژیم لاغری می گیرن تا چشم خانوم هاشون رو دور می بینن رژیم رو بی خیال شده و هر چی دم دستشون باشه رو نوش جون می کنن.

 

به نظر این محققان وقتی که خانوما خرج خونه رو در دست می گیرن و بودجه چیپس و پفک رو قطع می کنن آقایون محترم از یه سوپر مارکت دیگه و یواشکی چیپس می خرن و به خیال خودشون انتقام می گیرن. یکی از همین آقایون اعتراف می کنه تا خانمش سرش رو بر می گردونه سوسیس خام رو با سرعت تموم می بلعد و یه بار چیزی نمونده بود که خفه شه.

 

اگه همسر کمی تپلتان (شما بخونین چاقتان) چند هفته ایه رژیم میگیره و حتی یه گرم هم وزن کم نکرده بدونین که کاسه ای زیر نیم کاسه س.

 

اگه به خیال خودتون اونو راضی کردین رژیم بگیره، اجازه نمی دین مقابل تلویزیون دراز بکشه چیپس، شکلات یا دسرهای چرب بخوره بدونین که شوهر نازنینتان تا چشم شما رو دور می بینه یا پایش رو از منزل بیرون میذاره حسابی از خجالت شکمش در میاد (البته همیشه استثناهایی هم هست).

آقایانی که عاشق خوردن هله هوله هستن وقتی که از خوراکیای محبوبشون

 منع می شن در مقابل خانوما وانمود به رعایت رژیم می کنن اما در بیرون از منزل،

در خیابون و محل کارشون دلی از عزا در می یارن

به نظر محققان انگلیسی آقایانی که عاشق خوردن هله هوله هستن وقتی که از خوراکیای محبوبشون منع می شن در مقابل خانوما وانمود به رعایت رژیم می کنن اما در بیرون از منزل، در خیابون و محل کارشون دلی از عزا در می یارن. یعنی اصلا دل از شکلات محبوب یا پاکت چیپسشان نمی کنن.

 

یافته های این بررسی نشون میده اندازه شکلاتی و چیپسی که امسال آقایون بین ۳۵ تا ۴۴ ساله بیرون از منزل خورده ان  به ترتیب ۳۷ و ۴۱ درصد زیاد شده. این در حالیه که اندازه مصرف شکلات و  چیپس خانوما در بیرون از منزل به ترتیب ۱۴ و ۳ درصد کم شده. یعنی اینکه خانوما بیشتر به تناسب اندام و سلامت خود اهمیت میدن و اراده قوی تری واسه رعایت رژیم خود دارن.

ترجمه: فاطمه مهدی پور


منبع : tebyan.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *