اندر احوالات رژیم‌های نامناسب | چاقی

اندر احوالات رژیمای ناجور

شمام عزمتونو جزم کردین رژیم بگیرین؟ چقدر جدی هستین؟ چقدر در مورد رژیم تون اطلاعات دارین؟ به نظرتون رژیم تون مناسبه؟

اول از هر چیزی باید بدونین مناسب ترین رژیم رژیمیه که بعد از لاغری دوباره چاق نشید و به خونه اول برنگردید و این مسئله فقط وقتی اتفاق میفته که علاوه بر رژیم یه تغییر اساسی در سبک زندگی تون بسازین. شاید این حرفا به نظرتون تکراری و تکراری بیاد اما واسه تغییر سبک زندگی تون باید حواستون به اندازه غذایی که می خورید باشه، مواد غذایی سالم انتخاب کنین و گرسنگی احساسی رو بشناسین. خیلی از این رژیمایی که مد شده به این چند اصل اساسی و اصول دیگه توجه نمی کنن. اگه می خواین بدونین رژیم تون مناسب و درسته باید این چند اصل رو در نظر داشته باشین. با ما همراه باشین تا بگیم کدوم رژیما مناسب نیستن و نتیجه کوتاه یه مدت دارن.

 

رژیمایی که همه عادتای غذایی تون رو زیر و رو می کنه

اگه مثلا نمی تونین از کباب آخر هفته بگذرید به سختی می تونین رژیمای مخصوص گیاهخواری یا خام خواری رو دنبال کنین. اگه عادت دارین واسه جفت و جور شام تون فقط ۱۵ دقیقه وقت بذارین اما رژیم تون شما رو مجبور می کنه زمان زیادی رو واسه جفت و جور غذا صرف کنین چند روز بیشتر دووم نمی بیارین. اگه رژیم جدیدتون با عادتا و برنامه زندگی تون منطبق نباشه رژیم مناسبی واسه شما نیس و محکوم به شکسته.

 

رژیمایی که شما رو از بعضی از گروه های غذایی منع می کنن

بیشتر کارشناسان و محققان بخش تغذیه بر این باور هستن که فقط چیزایی مانند «اورانگوتان کبابی» نباید وارد برنامه غذایی شه! مطمئنا اینجور غذایی هم اصلا پیدا نمی شه که بشه مصرف اونو قدغن کرد. در حالت عادی شما باید از همه گروه های غذایی بهره مند شید. بدونین رژیمایی که شما رو از مصرف بعضی مواد غذایی به خصوص کربوهیدارتا منع می کنن معمولا دووم زیادی ندارن. کربوهیدارتا

منبع : tebyan.net

جمع آوری به وسیله بخش مقالات مخصوص چاقا سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *