اندام مناسب | برای خوش اندامی فقط یک چیز بخورید | چاقی

می خواید اندام مناسبی داشته باشین؟

اگه شما می خواین که اندام مناسب داشته باشین و در حفظ وزن خود تلاش می کنین، در ادامه ما یه فیبر غذایی غنی رو تقدیم حضورتون می کنیم و هر روز باید اونو بخورین و تفاوتای ایجاد شده رو ببینین.

در ادامه ما به بررسی این که گیاه کینوآ چیجوری می تونه در حفظ اندام ما کمک کنن، می پردازیم.

اگه شما هیچ تحرکی در زندگی روزمره تون ندارین و هیچ نوع ورزشی رو انجام نمی دین و از غذاهای غنی از ویتامینا و پروتئینا استفاده نمی کنین حتما شما دچار چاقی و اضافه وزن میشین. پس چیجوری وزن خود رو پایین بیاریم؟

در میان راه های زیادی که واسه کم کردن اضافه وزن و حفظ وزن پیشنهاد می شه، بهتره از گیاه کینوآ در رژیم غذایی روزمره خود استفاده کنین تا به حفظ اندام خود کمک کنین.

بنا براین اگه شما دنبال راهی واسه حفظ وزن و تناسب اندامتون هستین، فیبری که در اول به شما معرفی کردیم رو استفاده کنین ولی به همراه ورزش و تمرینات منظم.

در این روند حفظ وزن و تناسب اندام، یه سری از آدما به حدی از جدیت می رسه که از خوردن وعده های غذایی روزانه دوری می کنن. با قاطعیت تموم می شه گفت که این راه مناسبی واسه حفظ وزن و تناسب اندام و کاهش اضافه وزن نیس، بلکه بهترین راه واسه تخریب وزن و حفاظت شما هستش.

اندام مناسب , واسه خوش اندامی فقط یه چیز بخورین

گیاه کینوآ و تاثیر جادویی اون در کاهش وزن

در ادامه چگونگی اثر کینوآ رو به شما توضیح میدیم. دفعه بعد که به فروشگاه مراجعه کردین حتما یه بسته گیاه کینوآ بخرین و در رژیم غذایی روزمره اونو استفاده کنین تا اثرات خیره کننده اونو ببینین.

در ادامه به بعضی از فواید گیاه کینوآ می پردازیم.واسه اطلاعات بیشتر در مورد این گیاه، در ادامه همراه ما باشین.

۱. غنی از اسید آمینهای لازم: کینوآ پر از اسید آمینها، ویتامین b و همه مواد غذایی و مغذیه. گیاه کینوآ در هضم غذا خیلی مهمه. پس با قاطعیت می شه گفت که در کاهش وزن بسیار تاثیر داره.

۲. غنی از فیبره : کینوآ غنی از فیبر و پروتئینه. مصرف اون، می تونه شما رو به مدت طولانی سیر نگه داره. از اونجایی که کینوآ غنی از فیبره، به بدن کمک میکنه تا چربی کمی رو جذب خود کنن و در نتیجه این فعالیت هم شما دچار اضافه وزن نمیشه و هم در حفظ اندام خود کمک کردین.گیاه کینوآ یکی از بهترین منابع گیاهی واسه کسائی که گیاه خوار هستن، هستش.

۳. داشتن کالری خیلی کم: گیاه کینوآ شامل کالری کمیه، از این رو، واسه آدمایی که تلاش در حفظ تناسب اندام خود دارنده. گیاه کینوآ احساس سیر بودن رو به شما نمی ده ولی می تونه بدن رو با مواد مغذی که داره سیر نگه داره. یا یعنی میشه گفت که گیاه کینوآ می تونه وزن رو در تعادل نگه داره.

۴. قند کم : گیاه کینوآ از نظر قند دارای ارزش کمیه و اون به دلیل اینه که از قند کمی برخورداره. واسه افراد دیابتی هیچ ضرری نداره و این افراد بدون هیچ نگرانی می تونن از این گیاه غنی استفاده کنن.

چگونگی مصرف گیاه کینوآ

اول باید گیاه کینوآ رو خیس کنین و همونجوری که برنج رو آماده خوردن میکنین، کینوآ رو هم آماده خوردن کنین. گیاه کینوآ پیشنهاد میشه که به جای صبحونه و شام میل شه. کاسه ای پخته شده از این گیاه واسه جذب تموم مواد مغذی لازم بدن کافیه و پس از صرف اون دیگه احتیاجی به مصرف و میل غذاهای دیگه ندارین.هر کاسه از این گیاه واسه یه وعده کافیه.

حتی می تونین این گیاه رو با شکلای جور واجور و اقسام سالادها و سبزیجات مخلوط کنین و بعد اونو بخورین و نتیجه خیره کننده اونو ببینین.

اندام مناسب , واسه خوش اندامی فقط یه چیز بخورین

۳.۸۴
منبع : گروه ترجمه نمناک/ ف.ن

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *