اندازه ایده آل بدن خانم ها [قسمت سوم/پایانی] | بیماری

: اندازه ایده آل بدن خانوما [قسمت سوم/پایانی]

خانمای زیادی به دنبال دونستن اندازه ایده آل بدن هستن. به نظر شما چقدر ای واسه زنان ایده آل حساب می شه؟ بانوان به دنبال اندازه بدن ایده آل هستن. هرچند، اندازه ی بدن اونا متفاوت و دارای مشکلات زیادی باشه. با در نظر گرفتن این که تعریف برابر از پیش تعریف شده ای واسه این موضوع موجود نیس، جواب این سؤال تا حدی به نظر شخصی هرکی درباره اندازه ایده آل بدن خانوما مربوط می شه. پس، اندازه ایده آل بدن زنان متفاوت بوده، و به جواب شما وابسته. علاوه بر سلیقهای فردی، اندازه ایده آل با در نظر گرفتن فرهنگ هر منطقه تعریف می شه. در آفریقا، فردی با اندام بزرگ و یا خیلی بزرگ دلپذیر به نظر می رسه درحالی که در کشورای غربی زنان با اندام کوچیک تر، قشنگ تر هستن. با بنیتا همراه باشین تا جواب این سؤالتان رو پیدا کنین.

اندازه ایده آل بدن خانوما: شکل بدن

شکل بدن شما در مرحله اول به ژنتیک شما برمیگرده و پس از اون به عادتای غذایی و فعالیتای روزانه مانند کارتون وابسته. ژناتون به شکلی تنظیم می شن تا شما شکل خاصی واسه بدن خود داشته باشین، هرچند شما می تونین اگه لازم باشه اونو به شکل دلخواه خود بازسازی کنین. پس میشه با اطلاعات درست شکل بدن خود رو کنترل کرد. دختران جوون با تغذیه و ورزش می تونن با حفظ سلامت خود، به شکل ایده آل بدن خود برسن.

اندازه ایده آل بدن خانوما: تعیین اندازه بدن خود

اول یه زیرپوش مناسب بپوشید و این نکته رو در نظر داشته باشین که باید مستقیم وایسید. شونه ها رو عقب داده و سینه خود رو صاف کنین. کسی به شما نگاه نمی کنه پس احتیاجی نیس شکم خود رو به داخل برده و به معده خود فشار بیارین. همیشه به اندازه دو انگشت، زیر نوار اندازه گیری (به جز واسه اندازه گیری شونه ها و بلندی باسن) رو واسه تعیین اندازه دقیق در نظر بگیرین.

شکل فعلی بدن تعیین می کنه که چه نوع تمرینات مقاومتی و تنفسی واسه کاهش وزن شما مناسب تره. این نوع تمریناته که به شما کمک می کنه تا بدنتون بیشترین تغییر رو داشته باشه، پس عاقلانه تر اون هستش که از یه فرد حرفه ای در این مورد کمک بخواین.

قسمت قبل رو در « اندازه ایده آل بدن خانوما [قسمت دوم]» ببینین.

    مقالات در رابطه

  • آموزش ۳۰ حرکت ساده ورزش یوگا [قسمت دوم/پایانی]

  • ده راه حل واسه داشتن انگیزه بیشتر واسه ورزش

  • ۴ حرکت مهم ورزشی که حتما باید انجام بدین

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *