اندازه ایده آل بدن خانم ها [قسمت اول] | بیماری

: اندازه ایده آل بدن خانوما [قسمت اول]

خیلیا به دنبال دونستن اندازه ایده آل بدن خانوما هستن. به نظر شما چقدر ای واسه زنان ایده آل حساب می شه؟ بانوان به دنبال اندازه بدن ایده آل هستن هرچند، اندازه بدن اونا متفاوت و دارای مشکلات زیادی باشه. با در نظر گرفتن اینکه تعریف برابر و از پیش تعریف شده ای واسه این موضوع موجود نیس، جواب این سؤال تا حدی به نظر شخصی هرکی درباره اندازه ایده آل بدن خانوما مربوط می شه.

پس، اندازه ایده آل بدن زنان به متفاوت بوده و به سلیقه شما وابسته. علاوه بر سلیقهای فردی، اندازه ایده آل با در نظر گرفتن فرهنگ هر منطقه تعریف می شه. در آفریقا، فردی با اندام بزرگ و یا خیلی بزرگ دلپذیر به نظر می رسه در حالیکه در کشورای غربی زنان با اندام کوچیک تر، قشنگ تر هستن. با بنیتا همراه باشین تا جواب این سؤال رو پیدا کنین.

شاید تا به حال شنیده باشین که طول بازوی هر فرد با قد اون در ارتباطه یا اینکه اندازه کف پا با طول ساق دست هر فرد دقیقاً یه جوره. این موضوع حاصل چند سال کار و تلاش محققان و هنرمندانه. هم اینکه اونا فهمیدن که جذابیت فیزیکی افراد، با قرینه بودن اندام شون رابطه مستقیم داره. پس اندازه های بدن باید با هم متناسب باشه.

با در نظر گرفتن مطالب قبل، نتیجه می گیریم که باید تئوری تناسب رو واسه هر منطقه جغرافیایی، جداگونه استفاده کرد. با همه این اوصاف در نظر خیلی از مردم یه زن با قد ۲ متر و اندام به طور کاملً متناسب، ایده آل نیس. پس با در نظر گرفتن فرهنگ کشورای غربی که نفوذ زیادی در فرهنگ دنیا دارن میفهمیم که قد ایده آل واسه یه خانوم بین ۱ متر و ۶۵ سانتی متر تا ۱ متر و ۷۵ سانتی متره.

هر زنی با یه نوع بدن مخصوصا، شکل و اندازه منحصر به فرد متولد می شه. بعضی اندام کوچیک و بعضی اندام بزرگی دارن اما هر کدوم از یه نظر، دلپذیر به نظر می رسن. هم اینکه عده دیگری قد متوسط و اندامی ریزه دارن، اینا هم، دلپذیر به نظر می رسن. اما بیشتر مردم زنان قد بلند و باریک رو پسند می کردن.

پس بسیار سخته که اندازه دقیق بدن ایده آل یه زن رو ارائه بدیم. از دید بیشتر افراد، زنائی با دور سینه ۹۱ سانتی متر، دور کمر ۶۶ سانتی متر و دور باسن ۹۱ سانتی متر چشم گیر هستن. درنتیجه میشه ۹۱-۶۶-۹۱ رو اندازه ایده آل بدن خانوما در نظر گرفت.

فقط ۵ درصد زنان، اندازه های ایده آل بالا رو دارن. بیشتر زنان در تموم زندگی خود واسه رسیدن به این اندازه ایده آل فقط تلاش می کنن. اما نمیشه گفت یه زن با اندازه بدن ۹۱-۶۶-۹۱ خوش اندام نیس، در صورتی که ممکنه اینجور زنی، زیباترین دنیا باشه. اندازه و شکل بدن در مقابل روش درست زندگی و سلامتی اهمیتی نداره. تعیین یه اندازه ایده آل واسه زنان اشتباه نیس اما نباید زندگی خود رو واسه داشتن اندام دلپذیر و ایده آل هدر داد. تصور کنین دلپذیر هستین و دلپذیر هستین. (نوشته کالپانا کوماری)

اندازه ایده آل بدن خانوما: تعیین اندازه دقیق بدن

با دونستن زاویه های سه بعدی بدن خود، هنگام خرید به راحتی میشه فهمید که کدوم لباس اندازه اندام ما هستش. بیشتر لباسای بانوان استاندارد نیس، این بدون معنیه که اندازه لباسا از یه برند به برند دیگه فرق داره. یادتون باشه اجازه ندین برچسب اندازه لباس شما راا غمگین کنه. اگه به دنبال لباسای خوب هستین، این موضوع تا حد زیادی، به خصوصیات شخصیتی شما و اندازه دارایی تون وابسته.

می تونین یه سری به «معرفی چند ورزش زمستونی» بزنین.

    مقالات در رابطه

  • آموزش ۳۰ حرکت ساده ورزش یوگا [قسمت دوم/پایانی]

  • ده راه حل واسه داشتن انگیزه بیشتر واسه ورزش

  • ۴ حرکت مهم ورزشی که حتما باید انجام بدین

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *